Tomografia 3D i RTG

W naszej klinice posiadamy zaawansowany i najbardziej wszechstronny system obrazowania radiologicznego dostępny obecnie na rynku – Kodak CS 9300 3D. Umożliwia on wykonywanie takich badań jak:

  • tomografia 3D CBCT (8 różnych pól obrazowania)
  • pantomografia 2D
  • badania cefalometryczne w unikatowej projekcji ONE SHOT
  • inne badania 2D w cyfrowej jakości.
  • rtg zęba, punktowe zdjęcia zębów

Dzięki badaniom RTG można precyzyjnie uwidocznić całe łuki zębowe wraz z zatokami szczękowymi i stawami skroniowo-żuchwowymi lub też pojedyncze zęby. Zastosowana technika jest w stanie wychwycić nawet drobne zmiany i stanowi uzupełnienie wielu działań leczniczych w zakresie stomatologii.

Zdjęcia rentgenowskie wykonuje się na potrzeby leczenia endodontycznego, zachowawczego przy uzupełnianiu ubytków, ortodontycznego, protetycznego, zabiegach chirurgicznych czy przy wszczepianiu implantów, a także innych zabiegach wymagających dokładnego obrazowania łuków zębowych i okolicznych struktur. Zapewniamy przystępne ceny zdjęć RTG zębów. Wybierając naszą klinikę, zdjęcia możesz wykonać od razu, nie musząc tracić swojego czasu na korzystanie z innych gabinetów.

Nasi Pacjenci otrzymują zdjęcie CD wraz z programem z opcją edytowania i zapisywania zmian naniesionych na lekarza w czasie badania. Dodatkowo wbudowana w program biblioteka implantów wraz z łącznikami różnych firm pozwala na planowanie implantologiczne i zapisywanie. Dzięki tomografii komputerowej możemy zagwarantować Państwu doskonały i precyzyjny obraz badania.

 

 

Zapraszamy do korzystania z Tomografii 3D i RTG

    Podziel się
Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń 516 569 555

lub wypełnij formularz