dr. n. med. Małgorzata Janowska-Bugaj

periodontologia

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznyego w Łodzi. Od 2009 roku wykładowca w Zakładzie Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej UM w Łodzi, obecnie asystent w Zakładzie Stomatologii Ogólnej UM w Łodzi i pracownik Poradni Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej CSK w Łodzi. Dr n. med. Małgorzata Janowska Bugaj prowadzi seminaria i wykłady dla studentów polskich i anglojęzycznych.

W 2014 roku ukończyła szkolenie specjalizacyjne i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie periodontologii. W 2016 obroniła pracę doktorską pt.: „Ocena skuteczności światła chemiluminescencyjnego w diagnostyce chorób błony śluzowej jamy ustnej o wysokim potencjale transformacji nowotworowej”.

Dr n. med. Małgorzata Janowska- Bugaj wykonuje zabiegi z zakresu periodontologii, chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej, protetyki i stomatologii zachowawczej z endodoncją. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób błony śluzowej jamy ustnej, a także planowaniem kompleksowego leczenia u pacjentów dotkniętych chorobą przyzębia. 

Jest autorką i współautorką licznych artykułów branżowych. Uczestniczy wielu konferencjach naukowych i szkoleniach z zakresu periodontologii, implantologii i protetyki.

    Podziel się
Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń 516 569 555

lub wypełnij formularz