dr Konrad Wróblewski

ortodoncja

Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dorosłych, młodzieży oraz dzieci z zastosowaniem aparatów stałych oraz ruchomych. Leczenie ortodontyczne polega na:

– przywracaniu właściwego, fizjologicznego zwarcia między górną i dolną szczęką

– wyrównywaniu i właściwym ustawianiu zębów w łukach zębowych.

Od wielu lat regularnie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach, co  umożliwia mu osiąganie dobrych efektów w leczeniu. Jego wieloletnia praktyka opiera się na rzetelnej wiedzy, doświadczeniu, ścisłej współpracy z pacjentem oraz zaawansowanej technologii. Precyzyjnie zaplanowany proces leczenia, uwzględniający potrzeby pacjenta pozwala na skuteczne eliminowanie wad zgryzu. Efekt osiągany jest dzięki pracy na materiałach takich firm jak – Ormco, American Orthodotics, 3M.

Stosuje klasyczne aparaty metalowe (zamki Mini Master – jedne z najmniejszych na rynku), aparaty kosmetyczne (zamki szafirowe Radiance), oraz aparaty samoligaturujące (system Damon (metalowe) i Damon Clear (ceramiczne, kosmetyczne). Pracuje także na najnowszym produkcie firmy Ormco – system Insignia w którym aparat projektowany i produkowany jest indywidualnie dla konkretnego pacjenta i jego wady.

    Podziel się
Link do Facebooka NeoDentca Link do Instagrama NeoDentca
Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń 516 569 555

lub wypełnij formularz

    Zadaj pytanie