mgr Marta Kochanowska

clinic owner

Marta Kochanowska, magister socjologii na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym (specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi) oraz magister stosunków międzynarodowych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego (specjalność: zagadnienia polityczno-społeczne Australii)

Karierę zawodową rozpoczęła już w trakcie studiów w 2005 roku, otwierając Pracownię Diagnostyczną, która po latach przekształciła się w Centrum Diagnostyki Stomatologicznej Tomografia 3D i RTG w Pabianicach.

Od 2007 roku współzałożycielka i właścicielka Kliniki Neo Dentica, w której rozwój wkłada całą swoją energię, a od 2010 roku również właścicielka Centrum Tomografii 3D i RTG  w Łodzi.

Od 2015 roku współtworzy procedury związane z otwarciem nowego działu Kliniki poświęconego medycynie estetycznej – Neo Beauty.

To również inicjatorka i aktywna uczestniczka warsztatów edukacyjnych dla najmłodszych dzieci w przedszkolach i szkołach w ramach spotkań z serii Neo Dentica KIDS.

Jako dyrektor zarządzający nadaje dynamikę wszystkim swoim przedsięwzięciom i odpowiada za HR, finanse i marketing. Ponadto współtworzy koncepcję i zasady organizacji pracy w klinice oraz wdraża innowacyjne procedury i rozwiązania, ponieważ jej priorytetem jest budowanie dobrych relacji międzyludzkich oraz dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Prywatnie matka dwójki dzieci, w wolnym czasie zajmująca się urządzaniem wnętrz. Turystyczne i kulinarne podróże to jej wielka pasja, którą łączy z aktywnością sportową.

    Share
Link do Facebooka NeoDentca Link do Instagrama NeoDentca
Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń 516 569 555

lub wypełnij formularz

    Zadaj pytanie