Test2

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

KONSULTACJA LEKARSKA

implantologiczna
250 zł
protetyczna
200 zł
ortodontyczna
200 zł
periodontologiczna
230 zł
chirurgiczna
180 zł
endodoncja mikroskopowa
180 zł
zaburzenia stawów skr.-ż .
180 zł
ogólnostomatologiczna
150 zł
fizjoterapeutyczna ( w tym masaż)
220 zł
logopedyczna
150 zł

W Neo Dentica podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej lekarz przeprowadza wywiad oraz badanie pacjenta.

Cenimy diagnostykę dzięki której planowanie leczenia staje się kluczem do sukcesu w leczeniu zębów.

Samo wykonanie badań RTG czy tomografii komputerowej jest możliwe bezpośrednio w klinice.

Po zapoznaniu się z oczekiwaniami oraz stanem zdrowia jamy ustnej Pacjenta specjalista może przedstawić wstępny plan leczenia i kosztorys.

IMPLANTY

Implantacja implantu
od 3 500 zł
Korona na implancie
od 2 300 zł

Leczenie implantologiczne jest rozwiązaniem problemu pojedynczej luki czy całkowitego bezzębia. Implanty to tytanowe wszczepy, wprowadzane do kości szczęki lub do żuchwy, które znakomicie imitują prawdziwy korzeń. Dzięki implantacji możliwe jest obciążenie kości, zapobiegając tym samym jej zanikowi. Na implantach mocuje się łączniki, które pozwalają na przytwierdzenie korony, mostu lub protezy zębowej. Najważniejszą cechą implantów jest ich trwałość oraz komfort użytkowania. Pacjent może zapomnieć o tradycyjnych, niewygodnych protezach oraz innych wypełnieniach protetycznych.

Więcej informacji

PROTETYKA

Proteza akrylowa
od 1250 zł
Proteza szkieletowa
od 1750 zł

Odpowiednim rozwiązaniem dla zmiany kształtu, długości, barwy, estetyki pojedynczego zęba lub grupy zębów są licówki porcelanowe tradycyjne oraz e-max- frezowane komputerowo. W sytuacji zniszczenia większej części zęba są rozwiązania bardzo estetyczne tj. korony protetyczne, a przy mniejszych brakach w uzębieniu – mosty porcelanowe. Protezy służą zlikwidowaniu problemu rozległych braków zębowych. Nowoczesna protetyka pozwala na uzyskanie niezwykle estetycznych efektów, które są również funkcjonalne, dzięki czemu Pacjent może powrócić do normalnego funkcjonowania. W Klinice NEo DEntica oferujemy protetykę, która zapewnia największy komfort użytkowania oraz wysoką jakość wykonanych przez nas prac.

Więcej informacji

KORONY

Korona porcelanowa (na metalu)
od 750 zł
Korona pełnoceramiczna
od 1300 zł
ALTERNATYWA
 
Korona na implancie
od 2100 zł

Najwyższa estetyka uśmiechu oraz biokompatybilność to korony cyrkonowo-ceramiczne, które przepuszczając światło, imituje do złudzenia naturalny ząb. Tańszym rozwiązaniem jest korona porcelanowa na podbudowie z metalu -trwalszy materiał, do odbudowy zębów w odcinkach bocznych, pozbawiony biozgodności. Alternatywą dla tych rozwiązań jest korona mocowana na implantach, która zapewni efekt funkcjonalny oraz estetyczny niczym nie różniący się od naturalnego zęba.

Więcej informacji

MOSTY

Most porcelanowy
od 2250 zł
Most pełnoceramiczny
od 4050 zł

Mosty protetyczne w zależności od materiału z jakiego są wykonane (pełna ceramika na podbudowie cyrkonowej lub porcelana na podbudowie metalowej) różnią się nie tylko ceną. Prace pełnoceramiczne są bardziej estetyczne, wymagają większej precyzji i czasu na ich wykonanie. W cenniku przedstawiamy przykładowy koszt trzy-punktowego mostu, uzupełniającego brak jednego zęba. Wykonanie mostu niezależnie od rodzaju , zmusza lekarza do szlifowanie sąsiadujących często zdrowych zębów, dlatego warto rozważyć odbudowę braku zęba przy użyciu implantu z koroną.

Więcej informacji

LICÓWKI

Licówka porcelanowa
od 1750 zł
Licówka kompozytowa
od 1300 zł

Licówki to cienkie fragmenty porcelany, przyklejane do wcześniej oszlifowanej, przedniej części zęba. Najnowsza wersja licówek ceramicznych to Non prep – bez szlifowania, której główną przewagą jest jej grubość ok. 0,2 mm), dzięki czemu nie wymaga szlifowania powierzchni zęba. Alternatywą dla osób, którym zależy na czasie są licówki wykonane z kompozytu, podczas jednej wizyty w gabinecie (z pominięciem laboratorium stomatologicznego) metodą Flow-Injection.

Więcej informacji

APARATY ORTODONTYCZNE

Aparat tradycyjny (cena za 1 łuk)
od 2 500 zł
Aparat estetyczny (cena za 1 łuk)
od 3 200 zł
Invisalign (pełne leczenie)
od 12 000 -16 000 zł

W zależności od oczekiwań Pacjenta oferujemy różne rodzaje aparatów. Leczenie zawsze poprzedzamy wizytą konsultacyjną, podczas której szczegółowo badamy zgryz Pacjenta i rozmawiamy na temat jego oczekiwań. Pacjentom oferujemy tradycyjne aparaty metalowe oraz aparaty ruchome (przeznaczone dla dzieci). Dla Pacjentów ceniących sobie dyskrecję i estetykę uśmiechu wprowadziliśmy niewidoczne aparaty Invisalign. To przeźroczyste nakładki, które można zdejmować na ważne spotkania, na czas posiłków i podczas mycia zębów, co wyjątkowo zwiększa komfort życia w trakcie leczenia ortodontycznego.

W odróżnieniu od tradycyjnego aparatu, aparat Invisalign jest indywidualnie projektowany dla pacjenta, co znacznie zwiększa jakość leczenia ortodontycznego. W połączeniu z planowaniem komputerowym leczenia, daje najlepsze rezultaty leczenia. Jeżeli zależy Ci natomiast na dyskrecji i higienie zębów, idealnym rozwiązaniem będą niewidoczne nakładki Invisalign, które można ściągać podczas posiłku czy też ważnego spotkania. Metoda ta pozwala również zobaczyć efekt leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem (dzięki technologii projektowania 3D).

Więcej informacji

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Białe wypełnienie
od 250 zł
Leczenie kanałowe
od 630 zł u lekarzy nie będącymi specjalistami w endodoncji mikroskopowej
Inlay kompozytowy
od 850 zł

W Neo Dentica stosujemy wysokoestetyczne i trwałe wypełnienia, w przypadku niewielkiej próchnicy. W sytuacji gdy próchnica wdarła się do korony zęba, okazać leczenie kanałowe. W zależności od rodzaju zęba, będzie on wymagał jednego lub kilku kanałów do przeleczenia. W przypadku utraty dużych powierzchni zęba, alternatywą dla wypełnienia może być Inlay, wykonany w laboratorium protetycznym.

Więcej informacji

ZNIECZULENIE

Tradycyjne znieczulenie nasiękowe
30 zł
SleeperOne
50 zł
Gaz rozweselający (rozpoczęte 30 min)
200 zł
Gaz rozweselający (kolejne 30 min)
50 zł
Narkoza (sala operacyjna, opieka anestezjologa, opieka pozabiegowa
ok. 2200 zł

W Neo Dentica stosujemy tradycyjne lub komputerowe znieczulenie SleeperOne, które nie wywołuje uczucia “rozpychania tkanek” podczas podawania. Nasi dorośli pacjenci jak i w znacznej przewadze najmłodsi pacjenci –korzystają również z podtlenku azotu, czyli gazu rozweselający.

Z uwagi na lokalizację naszej kliniki w prywatnym szpitalu, w przypadku większych zabiegów implantologicznych czy chirurgicznych mamy możliwość zaproponowania leczenia w pełnej narkozie, pod okiem anestezjologa. Podany koszt wiąże się z przygotowaniem sali operacyjnej spełniającą najwyższe normy bezpieczeństwa, opieką anestezjologiczną, opieką pozabiegową.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Usunięcie zęba
od 300 zł
Podcięcie więzidełka
550 zł
Odbudowa kości
od 3 000 zł

Zabiegi przeprowadzane u pacjentów, którzy od wielu lat posiadają braki zębowe takie jak zabiegi regeneracji kości czy też podnoszenia dna zatoki szczękowej, przygotowują warunki u pacjentów do dalszych zabiegów implantacyjnych. Ekstrakcje zębów stałych czy mlecznych to jedne z częstszych zabiegów wykonywanych przez chirurgów. Te bardziej skomplikowane jak usunięcia zatrzymanych ósemek mogą być przeprowadzane atraumatycznie z wykorzystaniem pezio surgeon.

Więcej informacji

PROFILAKTYKA

Higienizacja komplet ( u higieniski stomatologicznej)
od 350 zł
Piaskowanie (higienistka)
210 zł
Skaling (higienistka)
230 zł

Kompleksowe czyszczenie zębów przeprowadzane jest przez nasze dyplomowane higienistki. Higienizacja oprócz skalingu i polerowania, obejmuje także piaskowanie. Pacjent uzyskuje pełen instruktaż higieny , aby wiedzieć jak dbać o swoje uzębienie w domu.

Więcej informacji

LECZENIE DZIECI

Wizyta adaptacyjna
150 zł
Wypełnienie zęba mlecznego
od 200 zł
Wypełnienie zęba stałego
od 250 zł

Zanim pojawią się pierwsze kłopoty z zębami dzieci, zapraszamy wszystkich rodziców na wizyty adaptacyjne. Jest to idealna okazja do przyzwyczajenie dziecka do gabinetu oraz wywołania pozytywnych skojarzeń z dentystą. W ramach profilaktyki lakujemy zęby, uszczelniając miejsca gdzie mogłaby się pojawić próchnica. W przypadku gdy próchnica jest już obecna, leczymy zęby uzupełniając ubytki kolorowymi wypełnieniami, szczególnie lubianymi przez dzieci.

Więcej informacji

Fizjoterapia

Konsultacja
150 zł

Pełna oferta zabiegów i masaży leczniczych wykonywanych w obrębie układu stomatognatycznego, funkcjonalnie odpowiadającego za żucie, połykanie, mowę oraz wyrażanie stanów emocjonalnych dostępna jest już w naszej klinice.

Fizjoterapia, wykorzystuje naturalne metody przywracania zdrowia. Jej celem jest pobudzenie organizmu do walki z chorobą za pomocą różnych bodźców fizycznych. W stomatologii fizjoterapia wykorzystywana jest do niesienia pomoc osobom cierpiącym z powodu bólu w rejonie głowy i szyi, a dokładniej do leczenia.

Więcej informacji

Logopedia

Konsultacja logopedyczna
150 zł

Mamy świadomość i wiemy jak ważna jest współpraca między stomatologiem a logopedom. Wspomaga ona zarówno leczenie np. ortodontyczne jak i terapię logopedyczną. Wady zgryzu często są powiązane z zaburzeniami typu :·nieprawidłowym oddychaniem torem ustnym zamiast nosowym , niedomykalnością warg, złą pozycją języka, nieprawidłowym połykaniem ( tzw. infantylne połykanie)·utrwalonymi nawykami takimi jak: -nawykowe ssanie palca, smoczka, karmienie.

Więcej informacji

Periodontologia

Konsultacja periodontologiczna
230 zł
Zabiegi periodontologiczne
wyceniane indywidualnie

Zabiegi profilaktyczne mają na celu zapobieganie powstawania chorób zębów, jak i dziąseł. Niewielu pacjentów zwraca uwagę na dziąsła, język, podniebienie i wszelkie inne tkanki znajdujące się w ustach. Do przyczyn problemów z przyzębiem i stanów zapalnych w jamie ustnej obejmujących jej śluzówkę, najczęściej należy niewłaściwa higiena jamy ustnej lub jej brak.  Drugą główną przyczyną jest paradontoza. Niepokojące objawy takie jak: odsłonięcie szyjek zębowych (tzw. recesje zębowe), powtarzające się krwawienia z dziąseł, a także nadwrażliwości na zimno i ciepło oraz utrzymujący się nieprzyjemnego zapachu z ust, powinien skłonić do wizyty w klinice.

Więcej informacji

Endodoncja mikroskopowa

Zęby jednokanałowe
od 500 zł
Ponowne leczenie kanałowe (re-endo) - ząb jednokanałowy
od 600 zł

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w endodoncji mikroskopowej jesteśmy w stanie zwiększyć powodzenie przeprowadzanego zabiegu lub co więcej uratować zęby wcześniej skazane na usunięcie . Specjalistyczne leczenie kanałowe  w naszej klinice przeprowadzane jest pod mikroskopem, z wykorzystaniem wysokiej klasy narzędzi maszynowych oraz ciepłej gutaperki . Sama endodoncja mikroskopowa to czasochłonne procedury, wymagające nie tylko doświadczenia specjalisty ale nowoczesnego sprzętu, bardzo kosztownego.

Więcej informacji

Radiologia i tomografia komputerowa

Tomografia 4 x 4 cm
150 zł
Tomografia 5 x 5 cm
160 zł
Tomografia 6 x 6 cm
170 zł
Tomografia 5 x 8 cm
180 zł
Tomografia szczęka lub żuchwa 10 x 5 cm
190 zł
Tomografia 8 x 8 cm lub 10 x 10 cm
270 zł
Tomografia głowy 12 x 10 cm
280 zł
Tomografia głowy 16 x 10 cm
290 zł
Tomografia głowy 16 x 12 cm
300 zl
Tomografia głowy 16 x 17 cm
320 zł
Tomografia stawów skr.ż. jeden staw-skan , w dwóch projekcjach
120 - 290 zł
Tomografia laryngologiczna zatoki 16 x 12 cm
270 zł
Tomografia laryngologiczna ucha
150 zł
RTG pantomograficzne (panorama, opg)
100 zł
RTG cefalometryczne (cefalomeria)
100 zł
RTG zęba
20 zł
RTG zęba pacjent z zewnątrz
30 zł

Cyfrowa diagnostyka jest nieodłącznym elementem nowoczesnej stomatologii. Dzięki badaniom RTG można precyzyjnie uwidocznić całe łuki zębowe wraz z zatokami szczękowymi i stawami skroniowo-żuchwowymi lub też pojedyncze zęby. Sama tomografia komputerowa 3d (CBCT) jest w stanie wychwycić nawet drobne zmiany i stanowi uzupełnienie wielu działań leczniczych.

Więcej informacji

Link do Facebooka NeoDentca Link do Instagrama NeoDentca
Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń 516 569 555

lub wypełnij formularz

    Zadaj pytanie