Higiena i profilaktyka

Profesjonalna profilaktyka w gabinecie polega na wykonywaniu szeregu zabiegów, które pozwalają na uniknięcie lub wstrzymanie procesów chorobowych takich jak: próchnica lub choroby tkanek otaczających zęby. Higiena jamy ustnej to przede wszystkim higiena uzębienia, ale nie tylko.

Zachowanie prawidłowej higieny jamy ustnej jest kluczem do utrzymania zdrowych zębów i przyzębia. Prawidłowa higiena to najważniejszy oręż w Twoim ręku nie tylko w aspekcie profilaktyki próchnicy i zapaleń przyzębia, lecz jest również nieodzownym elementem skutecznego leczenia.

Główną przyczyną próchnicy, chorób dziąseł i w konsekwencji głębokich destrukcji przyzębia jest gromadząca się płytka nazębna i rozkładające się resztki pokarmowe. Ich właściwe usunięcie to jedyna skuteczna droga do uniknięcia problemów związanych z tymi przewlekłymi i uciążliwymi schorzeniami.

Proponujemy Państwu zabiegi piaskowania, skalingu, polerowania i fluoryzacji oraz instruktaż higieny jamy ustnej wykonywany przez wyspecjalizowane i dyplomowane higienistki stomatologiczne. To co nas wyróżnia, to fakt że nasze profesjonalne higienistki wykonują zabiegi higienizacyjne przy wykorzystaniu lup stomatologicznych, dzięki czemu ich efekty  precyzyjny  choćby w największym powiększeniu!

Odmień swój uśmiech, zapraszamy do kontaktu

    Podziel się
Link do Facebooka NeoDentca Link do Instagrama NeoDentca
Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń 516 569 555

lub wypełnij formularz

    Zadaj pytanie