Tomografia komputerowa 3D i RTG zębów Łódź

W naszej klinice posiadamy zaawansowany i najbardziej wszechstronny system obrazowania radiologicznego dostępny obecnie na rynku – Kodak CS 9300 3D. Umożliwia on wykonywanie takich badań jak:

  • tomografia 3D CBCT (8 różnych pól obrazowania)
  • pantomografia 2D
  • zdjęcie pantomograficzne
  • badania cefalometryczne w unikatowej projekcji ONE SHOT
  • inne badania 2D w cyfrowej jakości.
  • rtg zęba, punktowe zdjęcia zębów

Dzięki badaniom RTG można precyzyjnie uwidocznić całe łuki zębowe wraz z zatokami szczękowymi i stawami skroniowo-żuchwowymi lub też pojedyncze zęby. Zastosowana technika jest w stanie wychwycić nawet drobne zmiany i stanowi uzupełnienie wielu działań leczniczych w zakresie stomatologii.

Zdjęcia rentgenowskie wykonuje się na potrzeby leczenia endodontycznego, zachowawczego przy uzupełnianiu ubytków, ortodontycznego, protetycznego, zabiegach chirurgicznych czy przy wszczepianiu implantów, a także innych zabiegach wymagających dokładnego obrazowania łuków zębowych i okolicznych struktur. Zapewniamy przystępne ceny zdjęć RTG zębów. Wybierając naszą klinikę, zdjęcia możesz wykonać od razu, nie musząc tracić swojego czasu na korzystanie z innych gabinetów.

Nasi Pacjenci otrzymują zdjęcie CD wraz z programem z opcją edytowania i zapisywania zmian naniesionych przez lekarza w czasie badania. Dodatkowo wbudowana w program biblioteka implantów wraz z łącznikami różnych firm pozwala na planowanie implantologiczne i zapisywanie. Dzięki tomografii komputerowej możemy zagwarantować Państwu doskonały i precyzyjny obraz badania.

Tomografia komputerowa – klucz do szybkiej diagnozy

Prawidłowo przeprowadzona diagnostyka to klucz do dobrania jak najlepszej metody leczenia. Właściwie, a co najważniejsze, szybko rozpoznane schorzenie umożliwia dopasowanie najskuteczniejszego rozwiązania. W efekcie Pacjent jest narażony na możliwie najmniejszy dyskomfort i ból związany z przeżywaną dolegliwością. To dla nas szczególnie ważne. Tak błyskawiczne i efektywne rozpoznanie jest zasługą nie tylko wieloletniego doświadczenia, praktyki i wiedzy medycznej zdobytej przez naszych specjalistów, ale i zaawansowanego technologicznie sprzętu. Nasza pracownia RTG jest nieustannie udoskonalana, dbamy, aby sprzęt był najlepszej klasy i spełniał najwyższe standardy.

Innowacyjna tomografia 3D

Celem, jaki przyświeca nam każdego dnia, jest dobro naszych Pacjentów, właśnie z tego powodu wybraliśmy jeden z najlepszych dostępnych na rynku urządzeń do wykonywania tomografii komputerowej. Kodak CS 9300 3D to niezwykle wszechstronne urządzenie umożliwiające nie tylko wykonanie rentgen zębów, ale także tak zaawansowane badania, jak tomografia 3D czy pantomografia. Czasem Pacjenci pytają nas, czy podczas wykonywania tomografii komputerowej będą odczuwać dyskomfort lub ból. Otóż tomografia komputerowa zatok czy żuchwy to badanie trwające zaledwie kilkanaście sekund i w jego trakcie Pacjent nie odczuwa żadnych niedogodności. Wyniki tomografii komputerowej uzyskujemy już po kilku minutach. To umożliwia szybsze przystąpienie do diagnostyki i podjęcia leczenia.

Nowoczesna i przyjazna pracownia RTG

Jak już wspomnieliśmy w naszej pracowni RTG w Łodzi, możemy wykonać zarówno zdjęcie pojedynczego zęba, jak i zdjęcie pantomograficzne, zdjęcia cefolometryczne czy tomografię 3D. Sama panorama umożliwia ogólny przegląd wszystkich zębów, a także stanu kości szczęki, stawów skroniowo-żuchwowych oraz zatok szczękowych. Pantomografia ułatwia zaobserwowanie wszelkich niepokojących zmian i to nawet we wczesnej fazie rozwoju.

Co najważniejsze RTG zębów i tomografię 3D wykonujemy na miejscu — w naszej klinice w Łodzi na ul. Szparagowej 10. Zatem wszystkie badania i leczenie realizowane są w tym samym miejscu, co zwiększa komfort i oszczędza czas naszych Pacjentów. Przy bardzo wysokim poziomie wykonywanych usług, staramy się utrzymywać rozsądne i przystępne dla Pacjentów ceny. Cenę poszczególnych badań znajdziecie Państwo na stronie cennik.

Zapraszamy do korzystania z Tomografii 3D i RTG

    Podziel się
Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń 516 569 555

lub wypełnij formularz