Implantologia – implanty stomatologiczne Łódź

Implanty zębowe stają się coraz popularniejsze wśród pacjentów, gdyż za sprawą swego wyglądu oraz funkcjonalności nie ustępują prawdziwym zębom, a przy tym są trwalsze i bardziej odporne na próchnicę.

Implanty dentystyczne są wszczepiane do kości w znieczuleniu miejscowym. W niedługim czasie implant zębowy zrasta się z kością, a po zakończonym okresie gojenia na łącznikach umieszcza się przygotowaną przez laboratorium koronę, most lub protezę, w zależności od potrzeb pacjenta.

W porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami protetycznymi, implanty stomatologiczne minimalizują zanik kości oraz nie wymagają szlifowania zdrowych zębów oraz dają nieograniczone możliwości uzupełnienia braków spowodowanych niewłaściwą higieną jamy ustnej, chorobą, schorzeniami czy nieszczęśliwym wypadkiem.

Sam implant zębowy to w rzeczywistości mała śruba wykonana z tytanu, niewywołująca alergii. Organizm człowieka akceptuje implant stomatologiczny i traktuje go jako naturalny korzeń zęba. Stanowi on bowiem integralną część uzębienia pacjenta, funkcjonalnością nie odbiegającą od naturalnego uzębienia.

Oferujemy wiodące systemy implantologiczne:

  • Biomet 3i
  • Densply Implants
  • MIS Impantants Technologies

Zapewniamy konsultacje implantologiczno-protetyczne z dr n. med. Mariuszem Kochanowskim, który posiada wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. W trakcie spotkania doktor opracuje indywidualny plan leczenia oraz wyjaśni procedury i wszelkie możliwości implantacji.

Znieczulenie ogólne

Ponieważ wiemy, jak trudne mogą być dla naszych Pacjentów zabiegi z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej, poszerzyliśmy naszą ofertę udogodnień o możliwość przeprowadzenia zabiegów w znieczuleniu ogólnym.

Zabiegi chirurgiczne i implantologiczne w znieczuleniu ogólnym przeprowadzamy w profesjonalnej sali operacyjnej pod okiem doświadczonych anestezjologów. Wszystko po to, by leczenie było komfortowe, skuteczne i bezpieczne.

Odmień swój uśmiech, zapraszamy do kontaktu

    Podziel się
Link do Facebooka NeoDentca Link do Instagrama NeoDentca
Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń 516 569 555

lub wypełnij formularz

    Zadaj pytanie